Vitajte na našej stránke

 

Smútočné oznámenie
 
 
Terézia Ťasnochová

* 27.02.1919
+ 19.07.2017

Pohreb zosnulej bude v piatok o 15.00hod.
v Dome smútku a nádeje v Hruštíne.

Nech odpočíva v pokoji.


 

Park: Srdce Priateľom a Prírode

 
Po úspešnom hlasovaní vďaka dobrovoľníkom a ľuďom ochotným  svoj hlas  tomuto projektu prideliť sme od Nadácie SPP na realizáciu parku dostali 6000€ a Obec Hruštín v rámci rozpočtu vyčlenila na tento účel ďalších 9000€. 
 

Kultúrno - športový deň obce

 
Druhú júlovú nedeľu  sa na ihrisku na Kutine konal Kultúrno – športový deň obce Hruštín. Program začal o 13-tej hodine volejbalovým turnajom. Tohto turnaja sa zúčastnilo päť družstiev. Víťazom sa stalo družstvo zo Zákamenného, druhý skončil Hruštín a tretia Hubová. Kultúrny program začal o 15-tej hodine vystúpením spevokolu z Brzezinky /Poľsko/. Po nich sa predstavili  FSk Hruštín, rodinka Martvoňovie, heligonkári z Istebného a Žaškova, kapely SONDA a KARRAMORDACH. Večer bola zábava v prírode so SONDOU a DJ Apkom.
Deti sa mohli celé popoludnie zabávať s eRkármi, ktorý im maľovali na tvár a rozdávali balóniky, alebo si zaskákať na nafukovacom hrade, či povoziť sa na štvorkolkách. Taktiež sa mohli pozrieť hasičskú Tatru, hruštínskych hasičov a odfotiť sa.
Dospelí  súťažili v nosení pneumatiky, vrhu guľou, v pílení dreva a v kopaní jedenástok.
O občerstvenie sa postarali folkloristky, ktoré navarili kacafrc a OŠKári varili guľáš. Svoju už druhú maľbu pridal na budovu „Jamal“ – Juro Nožina.
Kultúrno – športový deň obce podporili: Obec Hruštín, COOP Jednota Námestovo, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Prvá stavebná sporiteľňa, Stredoslovenská energetika, Fun rádio, Prvá stavebná sporiteľňa – Ing. Veronika Jagelková, Ing.Miroslav Jaššo, Nataly – J.Prílepok,  eRko, SONDA, FSk Hruštín, OŠK Hruštín, DHZ Hruštín.  Ďakujeme!
 
 

Voľby do orgánov samosprávnych krajov

 
Informácie pre voliča

Voľby do orgánov samosprávnych krajov sa konajú v sobotu 4. novembra 2017 od 7:00 do 22:00 h.

 

Leto 2017

 
 

Rozlúčka s pánom kaplánom

 
V nedeľu sme sa rozlúčili s našim pánom kaplánom Mgr. Miroslavom Žmijovským, ktorý odchádza na nové pôsobisko do Hladovky. Na novom pôsobisku mu želáme všetko len to najlepšie.
 

Krajské kolo súťaže DHZ

 
V sobotu, 17.júna sa naši dorastenci zúčastnili krajského kola súťaže DHZ v Liptovskom Hrádku. Podarilo sa im získať tretie miesto, čím urobili výborné meno nielen našej obci, ale aj okresu NO, ktorý reprezentovali. Gratulujeme a ďakujeme.

Termíny

• Mapa


Zväčšiť mapu

Fotogaléria:

Kalendár

Prehľad noviniek:

Anketa: