Vitajte na našej stránke

 

Zmena času

 
V nedeľu, 30.októbra si hodiny nastavíme o hodinu späť, z 3:00 hod. na 2:00 hod. 

RCM pozýva

 

Zber obnoseného šatstva

 

Park: Srdce Priateľom a Prírode

 
Takže už je to aj oficiálne!
SPP (Slovenský plynárenský priemysel, a.s.) vyhlásil výzvu na podávanie projektov v kategórii SPPoločne za domovinu. Predkladatelia mali možnosť vypracovať projekt a uchádzať sa o dotáciu 6 tis. €. Do projektu sa zapojila aj naša ZŠ Hruštín. Zástupkyňa riaditeľa školy Stanislava Šalatová s pomocou Ondreja Zajaca, ktorý vypracoval vizualizáciu projektu, podali žiadosť a uspeli v prvom kole. V druhom kole bolo potrebné za projekt hlasovať a máme to. Veľká vďaka všetkým, ktorí sa zapojili do hlasovania. Vďaka patrí hlavne dobrovoľníkom, ktorí obetovali svoj čas na zháňanie hlasov a odsedeli si to za stolom v čase i nečase, ale hlavne Kataríne Snovákovej, ktorá bola "hnacím motorom". Taktiež vďaka patrí pizzerii Magnum, za poskytnutie wifi a rodine Katreníkovej, ktorá poskytla nielen pripojenie, ale aj občerstvenie pre dobrovoľníkov. Je super, ako sa dokáže celý Hruštín spojiť za dobrú vec.
Ešte raz veľká VĎAKA.

Ponuka práce

 
Syrárska výroba Hruštín ponúka prácu na pozíciu šofér + pomocné práce (práca vhodná skôr pre mladších). Bližšie informácie získate na tel.čísle 0903 509661, alebo v predajni v Hruštíne.

Odstávka elektriny

 
Vo Vaňovke bude odstavená elektrika 19.10., 20.10., 21.10., 24.10. od 7.30 hod. - 18.30 hod.
 
 

Pozvánky 

 

Beh na Zábavu

 
Milí priatelia behu!
Ďakujeme Vám za Vašu účasť na podujatí „Beh na Zábavu“, ktoré sa konalo v nedeľu 28.augusta a dúfame, že sa takto stretneme aj na budúci rok. Ďakujeme aj našim sponzorom: Agrohotel Tri brezy, Oravská horáreň, Obec Hruštín a našim ďalším partnerom.
Podujatie považujeme za úspešné. Vzhľadom na veľmi pekné počasie, 0. ročník a kolíziu termínov paralelne konajúcich sa akcií (cyklotúra, horský NW, požiarnicke preteky, na hrade...), je účasť 27 účastníkov výborná. Osobne som bol milo prekvapený dobrým časom víťazov v behu na 5 a 12 km. Dobrú reklamu nám urobili sestry Remeňové. Chýbala účasť žiakov. Prednášky sa neuskutočnili z dôvodu nedostatočného záujmu. Ak by ste mali záujem o jej obsah, napíšte na mail na centrum. Dúfame, že na budúci rok sa stretneme opäť.
Prajeme Vám veľa ďalších športových a osobných úspechov. Športu zdar!
Ľ.Záhora

Cyklotúra piatimi hoľami

 
Dňa 28.augusta 2016 sa uskutočnil 6. ročník cyklotúry piatimi hoľami. Chceme sa ešte raz POĎAKOVAŤ sponzorom, pomocníkom a všetkým 91 cyklistom, ktorí si našli čas a zdolali 5 hôľ :-) Boli sme potešení počtom zúčastnených z našej a iných obcí, miest, dokonca aj zo zahraničia :-) :-) Dobrovoľný príspevok sme odovzdali Petrovi Hynštovi (chlapec s Downovým syndrómom), ktorý veľmi pekne ďakuje. Tešíme sa na ďalší ročník CPH 2017.
Peter Janovčík
 

Futbal

HOHL 5.kolo


 

Hruštínska hasičská sekerka

Výsledky
Plameň dievčatá:
1. DHZ Vasiľov, 2. DHZ Hruštín
Plameň chlapci:
1. DHZ Vasiľov, 2. DHZ Vaňovka, 3. DHZ Babín
Ženy:
1. DHZ Hruštín, 2. DHZ Babín, 3. DHZ Vaňovka
Muži:
1. DHZ Hruštín 1, 2. DHZ Babín, 3. DHZ Hruštín 2
 
 

Hruštínsky offroad 2016

 
V nedeľu, 2.augusta, sa v kameňolome konal 5.ročník súťaže terénnych áut „Hruštínsky Off Road“. V dvoch kategóriách súťažilo 57 jazdcov. Po súťaži a vyhodnotení nasledovala tombola a zábava v prírode.
Oceneným súťažiacim gratulujeme a ďakujeme za účasť ostatným súťažiacim. Ďakujeme aj priaznivcom tohto športu za to, že si našli čas a prišli podporiť súťažiach a vytvorili príjemnú atmosféru.
Taktiež ďakujeme sponzorom, ktorí podporili akciu a všetkým, ktorí pomohli pri organizácii akcie.

 

Výmena kňazov vo farnosti

Na sviatok sv. Petra a Pavla 29.6.2016 sme sa  rozlúčili s pánom farárom Mgr. Rastislavom Waxmonským a 1.júla sme privítali nového duchovného otca ThLic.Rolanda Geráta.
 
 
 

Pozor medveď

 
Poľovnícke združenie Hruštín upozorňuje občanov na zvýšený výskyt medveďov v katastri našej obce. Pri vychádzkach do prírody je potrebné byť ostražitý.
 
 

 
 

Termíny

• Mapa


Zväčšiť mapu

Fotogaléria:

Kalendár

Prehľad noviniek:

Anketa: