Vitajte na našej stránke


OŠK Hruštín pozýva

 

Deň matiek

 
V nedeľu 14.mája sa v kultúrnom dome zišli naše mamy, aby spoločne oslávili svoj sviatok.Kultúrnym programom prispeli k slávnostnej atmosfére deti z MŠ, žiaci ZŠ, tanečníčky SZUŠ Jánoš a folklórny súbor. Na záver sa všetkým prítomným prihovoril starosta obce Mgr.František Škapec. Všetky mamy, ktoré sa uvedenej akcie zúčastnili, boli obdarované sladkosťou.
 
 

Deň rodiny

 

Rozpis rozmiestnenia kontajnerov

 

Stavanie mája

Na sviatok práce postavili naši hasiči v centre obce májku, ktorú vyzdobili naše hasičky. O dobrú zábavu sa postarala SONDA a občerstvenie, ktoré zabezpečila pre deti a dospelých obec, ponúkali poslanci.
 
 

Veľký dážď apríl 2017

 
V piatok, 28.apríla sme namiesto stavania májky monitorovali spolu s hasičmi potoky v našej obci. Večer o 21.00 hod. sme museli pri materskej škole rozložiť vrecia s pieskom, pretože hrozilo, že sa Hruštínka vyleje.
 

Biblická olympiáda


V utorok, 25.4.2017 sa v Spišskej Kapitule uskutočnilo diecézne kolo Biblickej olympiády v kategórii Základné školy. Trojčlenné družstvo ZŠ Hruštín skončilo na 3. mieste. Gratulujeme


Ponuka práce


Modelársky deň v Námestove

 

Krížová cesta ulicami Hruštína

 
 

Krížové cesty 

 
V nedeľu 26.marca nám deti z Vaňovky pripravili hranú krížovú cestu smerom ku kaplnke sv. Anny. Aj deti z Hruštína pripravili zdramatizovanú krížovú cestu, ktorú predviedli vo farskom kostole. Ďakujeme všetkým zainteresovaným za bohatý duchovný zážitok a pánovi kaplánovi za foto.Ponuka práce

 
Penzión *** Oravská horáreň, Oravský Podzámok č. 396, lokalita  Hruštín Zábava -  Dva pne, prijme zamestnankyne na  voľné pracovné miesto : servírka / chyžná
Nástup možný od 15.5.2017
Pracovný pomer: na dobu určitú –  pracovný pomer do 30.11.2017 ( v prípade záujmu aj brigádnicky )
Pracovný čas : 40 hodín týždenne s osobnou hmotnou zodpovednosťou
Požiadavky zamestnávateľa:   Zdravotný preukaz je podmienkou, hygienické návyky, vysoké pracovné
nasadenie a chuť pracovať. Osvedčenie pre uvádzanie potravín do  obehu je výhodou! Ústretový prístup a komunikatívnosť.
Ponuka : nástupný plat 480.- EUR hrubá mzda/ mesačne plus  príplatky za prácu v sobotu a v nedeľu, vo sviatok a za nadčasy.
Zamestnanecké výhody:  práca v stabilnej spoločnosti,  platená dovolenka, príspevok do III. dôchodkového piliera, príspevok na stravovanie, zamestnanecké zľavy na služby.
V prípade vážneho záujmu posielajte svoje životopisy poštou alebo  mailom na adresu :                            info@oravskahoraren.sk

Zamestnávateľ vybraných účastníkov pozve na prehliadku pracoviska a osobný pohovor.
Bližšie informácie na : 0918 591 942 
 

Voľný pohyb psov


Prosíme občanov, aby si zatvárali psov, pretože sa premnožil výskyt voľne pohybujúcich sa psov v katastri obce Hruštín a v miestnej časti Vaňovka. Kto bude ignorovať túto výzvu, bude pokutovaný v zmysle VZN č.1/2014, kde je možné uložiť majiteľovi psa pokutu až do výšky 165,- €.
 

Vizualizácia multifunkčného ihriska pri ZŠ Zamost

 

Pozor medveď

 
Poľovnícke združenie Hruštín upozorňuje občanov na zvýšený výskyt medveďov v katastri našej obce. Pri vychádzkach do prírody je potrebné byť ostražitý.
 
 

 
 

Termíny

• Mapa


Zväčšiť mapu

Fotogaléria:

Kalendár

Prehľad noviniek:

Anketa:

Zumba, taebo v Hruštíne, soboty podvečer v telocvični, cena 2€