Vitajte na našej stránke

 

Vaňovská kaplnka

 
Každoročne sa na sviatok sv.Anny stretávame pri Vaňovskej kaplnke, ktorá je sv.Anne zasvätená. Krížovou cestou, ktorá vedie cestou ku kaplnke, sprevádzal pán kaplán Mgr.Miroslav Žmijovský. Svätú omšu slúžil duchovný otec ThLic.Roland Gerát. Po jej skončení boli všetci zúčastnení pozvaní na guľáš, ktorý s podporou obce pripravili poľovníci z Vaňovky.
 
 

Futbalové popoludnie

 
V nedeľu, 24.júla na Kutine vyvrcholilo futbalové popoludnie exhibičným zápasom medzi dorast Hruštín a starí páni Hruštín, pred ktorým sme zablahoželali k životnému jubileu dlhoročnému členovi a funkcionárovi OŠK Hruštín p.Františkovi Jancekovi. /PT/
 

Denný tábor pre deti

 

Pozvánky


 

Dni obce 

 

 

Nočná hasičská súťaž 

 
V sobotu, 16.júla sa v Suchej Hore konala nočná hasičská súťaž. Hruštínskym mužom útok nevyšiel podľa ich predstáv, ale naše dievky získali 1.miesto. Gratulujeme.
 

Výmena kňazov vo farnosti

Na sviatok sv. Petra a Pavla 29.6.2016 sme sa  rozlúčili s pánom farárom Mgr. Rastislavom Waxmonským a 1.júla sme privítali nového duchovného otca ThLic.Rolanda Geráta.
 
 
 

Naši naj 2016

 
Aj tohto roku (už šiestykrát) prijal pán starosta s pani prednostkou na Obecnom úrade v Hruštíne najúspešnejších reprezentantov našej školy, ktorí dosiahli medailové umiestnenia v rámci okresu, regiónu či kraja. Tu sú mená našich NAJ: Júlia Gáborová, zdravotníčky Natália Bražinová, Daniela Martvoňová, Janka Jurkyová, Natália Očkajáková, Stela Kubicová, Romana Kubicová, Matúš Snovák, Andrej Kľuska, Zuzana Gáborová; cezpoľní bežci víťazi OK a 4. v KK  Ivan Snovák Dominik Šmiheľ (ten aj 3. v OK v behu na 1000m), Juraj Jurovčík,  za 3.miesto v biblickej olympiáde Jaroslav Kaprál, Katarína Hojová, Natália Kupčuláková, družstvo ml. žiačok za 3.miesto v OK vo vybíjanej (Gemeľová, Hnojčíková, T.Sedlárová, A.Sedlárová, Revajová, Jaššová, Radzová, Kazimierová, Kušnieriková, Hojová, Meleková, Šubjaková, Gočalová), družstvo st.žiakov – 3.miesto v OK v malom futbale (Makúch, Šmiheľ, Troják, Teťák, Jurovčík, Kytaš, Fendek). 
 
 

Záverečný koncert SZUŠ Jánoš

 
 
V utorok, 28. júna, sa v kultúrnom dome konal záverečný koncert žiakov SZUŠ Jánoš, ktorá pôsobí na našej základnej škole.
 

Futbal

 

Pozemkové úpravy Vaňovka

 

 

Výsledky volieb do NRSR - Hruštín a Vaňovka

 

Pozor medveď

 
Poľovnícke združenie Hruštín upozorňuje občanov na zvýšený výskyt medveďov v katastri našej obce. Pri vychádzkach do prírody je potrebné byť ostražitý.
 
 

 
 

Termíny

• Mapa


Zväčšiť mapu

Fotogaléria:

Kalendár

Prehľad noviniek:

Anketa: