Vitajte na našej stránke

 
 

Projekt jednoduchých pozemkových úprav

 
Grafické zobrazenie záujmového územia a zoznam dotknutých vlastníkov so zatiaľ približnými výmerami pozemkov.
 
Poduhlisko - vlastníci tu
 
 

Deň matiek

 
V nedeľu 14.mája sa v kultúrnom dome zišli naše mamy, aby spoločne oslávili svoj sviatok.Kultúrnym programom prispeli k slávnostnej atmosfére deti z MŠ, žiaci ZŠ, tanečníčky SZUŠ Jánoš a folklórny súbor. Na záver sa všetkým prítomným prihovoril starosta obce Mgr.František Škapec. Všetky mamy, ktoré sa uvedenej akcie zúčastnili, boli obdarované sladkosťou.
 
 

Stavanie mája

Na sviatok práce postavili naši hasiči v centre obce májku, ktorú vyzdobili naše hasičky. O dobrú zábavu sa postarala SONDA a občerstvenie, ktoré zabezpečila pre deti a dospelých obec, ponúkali poslanci.
 
 

Veľký dážď apríl 2017

 
V piatok, 28.apríla sme namiesto stavania májky monitorovali spolu s hasičmi potoky v našej obci. Večer o 21.00 hod. sme museli pri materskej škole rozložiť vrecia s pieskom, pretože hrozilo, že sa Hruštínka vyleje.
 

Biblická olympiáda


V utorok, 25.4.2017 sa v Spišskej Kapitule uskutočnilo diecézne kolo Biblickej olympiády v kategórii Základné školy. Trojčlenné družstvo ZŠ Hruštín skončilo na 3. mieste. Gratulujeme


Ponuka práce


Modelársky deň v Námestove

 

Krížová cesta ulicami Hruštína

 
 

Krížové cesty 

 
V nedeľu 26.marca nám deti z Vaňovky pripravili hranú krížovú cestu smerom ku kaplnke sv. Anny. Aj deti z Hruštína pripravili zdramatizovanú krížovú cestu, ktorú predviedli vo farskom kostole. Ďakujeme všetkým zainteresovaným za bohatý duchovný zážitok a pánovi kaplánovi za foto.Ponuka práce

 
Penzión *** Oravská horáreň, Oravský Podzámok č. 396, lokalita  Hruštín Zábava -  Dva pne, prijme zamestnankyne na  voľné pracovné miesto : servírka / chyžná
Nástup možný od 15.5.2017
Pracovný pomer: na dobu určitú –  pracovný pomer do 30.11.2017 ( v prípade záujmu aj brigádnicky )
Pracovný čas : 40 hodín týždenne s osobnou hmotnou zodpovednosťou
Požiadavky zamestnávateľa:   Zdravotný preukaz je podmienkou, hygienické návyky, vysoké pracovné
nasadenie a chuť pracovať. Osvedčenie pre uvádzanie potravín do  obehu je výhodou! Ústretový prístup a komunikatívnosť.
Ponuka : nástupný plat 480.- EUR hrubá mzda/ mesačne plus  príplatky za prácu v sobotu a v nedeľu, vo sviatok a za nadčasy.
Zamestnanecké výhody:  práca v stabilnej spoločnosti,  platená dovolenka, príspevok do III. dôchodkového piliera, príspevok na stravovanie, zamestnanecké zľavy na služby.
V prípade vážneho záujmu posielajte svoje životopisy poštou alebo  mailom na adresu :                            info@oravskahoraren.sk

Zamestnávateľ vybraných účastníkov pozve na prehliadku pracoviska a osobný pohovor.
Bližšie informácie na : 0918 591 942 
 

Voľný pohyb psov


Prosíme občanov, aby si zatvárali psov, pretože sa premnožil výskyt voľne pohybujúcich sa psov v katastri obce Hruštín a v miestnej časti Vaňovka. Kto bude ignorovať túto výzvu, bude pokutovaný v zmysle VZN č.1/2014, kde je možné uložiť majiteľovi psa pokutu až do výšky 165,- €.
 

Vizualizácia multifunkčného ihriska pri ZŠ Zamost

 

Pozor medveď

 
Poľovnícke združenie Hruštín upozorňuje občanov na zvýšený výskyt medveďov v katastri našej obce. Pri vychádzkach do prírody je potrebné byť ostražitý.
 
 

 
 

Termíny

• Mapa


Zväčšiť mapu

Fotogaléria:

Kalendár

Prehľad noviniek:

Anketa:

Zumba, taebo v Hruštíne, soboty podvečer v telocvični, cena 2€